Windykacja płatności

WINDYKACJA PŁATNOŚCI

Jedną z usług, jaką oferuje Meritum Centrum Obsługi Biznesu jest windykacja należności. W każdej firmie odpowiedni bilans finansowy, terminowość płatności i dotrzymywanie umów, jeśli chodzi o zapłaty, są niezwykle istotnymi aspektami, które przekładają się na sukces przedsiębiorstwa – zarówno małego, średniego, jak i dużego. Jednocześnie, z pewnością bardzo zależy nam na tym, by stosunki z naszymi partnerami biznesowymi były na jak najwyższym poziomie. Dlatego też upominanie się o należne środki i odzyskiwanie długów nigdy nie jest ani łatwym, ani przyjemnym procesem.

Warto w takim wypadku skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie problemy – działania te, to w tym wypadku na pewno skuteczna windykacja. Jednocześnie, nie zaszkodzi ona relacjom z dłużnikami, co jest jej dodatkowym, niezwykle cennym atutem. Tak właśnie powinna wyglądać profesjonalnie przeprowadzona windykacja należności, a zespół specjalistów Meritum Centrum Obsługi Biznesu zadba o Państwa finanse.

ODZYSKIWANIE DŁUGÓW

Realizując usługę „windykacja należności” i jej monitoringu, dbamy ze szczególną uwagą o tworzenie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z Państwa klientami. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, jak trudnym obszarem działalności jest odzyskiwanie długów, dlatego też oferujemy swoje doświadczenie w zakresie wdrażania procedur zarządzania należnościami, a także przygotowywania wezwań do zapłaty, pism kompensacyjnych i układów ratalnych. Zadbamy o każdy kolejny etap, z jakiego składa się skuteczna windykacja. Polubownie egzekwujemy należności, jednak gdy zajdzie taka potrzeba, dochodzimy należności w ramach postępowania sądowego. Jeśli potrzebne jest Państwu odzyskiwanie długów i skuteczna windykacja, zapraszamy do kontaktu z nami.

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

KADRY
I PŁACE

Meritum Centrum Obsługi Biznesu świadczy usługi związane z działem kadry i płace w każdej firmie. Proponujemy outsourcing kadrowo płacowy, czyli kompleksowe działania w obszarze dokumentacji i zarządzania kadrami, dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Oferujemy pełen profesjonalizm i terminowość.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?