Usługi dodatkowe

OUTSOURCING PŁAC I INNE USŁUGI DODATKOWE

Meritum Centrum Obsługi Biznesu to liderzy w obsłudze księgowo-kadrowej, a tym samym jedno z najnowocześniejszych biur w powiecie oleśnickim. Zaczynaliśmy jako podmiot gospodarczy zajmujący się w outsourcingiem księgowym oraz kadrowo-płacowym – outsourcing płac był naszą specjalnością. Dziś oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Nasza działania to także windykacja wierzytelności, doradztwo podatkowe, prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości oraz księgi przychodów i rozchodów.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie i profesjonalizm na wszystkich etapach współpracy. Zależy nam na tym, by odciążyć naszych klientów i sprawić, aby wszelkie obszary księgowości w ich firmie już nigdy nie były zmartwieniem. Dlatego korzystamy z najnowszych rozwiązań teleinformatycznych oraz logistycznych, takich jak odbiór dokumentów od klienta. Wystarczy nam Twoje upoważnienie, a będziemy mogli tego typu sprawy załatwić za Ciebie – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

WINDYKACJA WIERZYTELNOŚCI, OUTSOURCING PŁAC, ODBIÓR DOKUMENTÓW...

Naszą ofertę zawsze elastycznie dopasowujemy do potrzeb naszych klientów, specyfiki ich przedsiębiorstwa oraz problemów, z jakimi się spotkało. Jeśli interesuje Cię usługa odzyskiwania długów, windykacja wierzytelności Meritum Centrum Obsługi Biznesu pozwoli Ci rozwiązanie tego problemu w profesjonalny i skuteczny sposób. Jeżeli outsourcing płac i kadr wydaje Ci się być odpowiedni dla Twojej firmy – skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możesz dzięki niemu zyskać. Naszym klientom oferujemy również odbiór dokumentów, który jest dla nich bezpłatną, oszczędzającą czas i wysiłek usługą.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?