Pełna księgowość

NASZA MISJA

W trosce o naszych klientów korzystających z usługi pełnej księgowości we Wrocławiu i Oleśnicy nieustannie rozwijamy nasze umiejętności oraz poszerzamy wiedzę, by zapewnić im profesjonalną pomoc. Szukamy jak najlepszych rozwiązań, by dopasować je do indywidualnych potrzeb. Zależy nam na mierzalnych i widocznych efektach.

KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM
DOSTOSOWANA DO POTRZEB

Jesteśmy zespołem, który specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych według obowiązujących przepisów.

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ
NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Stawiamy na innowacyjność i precyzję, gdyż wiemy, że pełna księgowość jest niezbędnym elementem funkcjonowania firmy.

Pełna księgowość to precyzyjny i dokładnie sformalizowany system ewidencji zdarzeń gospodarczych. Księgowość dla firm przede wszystkim służy do analizy, kontroli i zdobywania informacji na temat sytuacji organizacji na przestrzeni danego okresu czasu lub w konkretnym momencie. Nasi doradcy wiedzą w jaki sposób stworzyć pełen obraz finansów przedsiębiorstwa, dlatego podzielą się niezbędną wiedzą, w której zakres wchodzi księgowość. Wrocław i jego najbliższe okolice to dynamicznie rozwijający się region, atrakcyjny dla wielu młodych przedsiębiorców. Prowadzimy w Oleśnicy nasze biuro od wielu lat i stale obserwujemy zmieniający się rynek. Warto poznać podstawowe pojęcia związane z rachunkowością, aby w efektywny sposób zarządzać firmą tak, by generowała zyski.

DOPASOWANIE DO POTRZEB
PROFESJONALNA OBSŁUGA
MIERZALNE EFEKTY
NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

OFERUJEMY WE WROCŁAWIU I OLEŚNICY

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁEK KAPITAŁOWYCH

KSIĘGOWOŚĆ STOWARZYSZEŃ

KSIĘGOWOŚĆ FUNDACJI

Zajmujemy się:

  • opracowaniem polityki rachunkowości oraz sporządzeniem planu kont zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • ewidencją zdarzeń gospodarczych
  • wyliczaniem wysokości zobowiązań podatkowych i monitorowaniem terminów ich płatności

Dodatkowo zadbamy o:

  • sporządzenie miesięcznych/kwartalnych raportów lub sprawozdań finansowych
  • zgłoszenie oraz zaktualizowanie danych w urzędach i instytucjach
  • reprezentowanie Klienta w urzędzie skarbowym oraz podczas kontroli podatkowych dotyczących podatku VAT lub podatku dochodowego

KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

wskażemy zagrożenia płynące z różnych zdarzeń gospodarczych

zaoferujemy najlepsze rozwiązania podatkowe

przygotujemy instrukcję obiegu dokumentów w firmie

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

WINDYKACJA
PŁATNOŚCI

Wiemy, że upominanie się o należne środki i odzyskiwanie długów nigdy nie jest ani łatwym, ani przyjemnym procesem. Dlatego też warto w tym przypadku skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie finansowe problemy z jednoczesnym utrzymaniem dobrych relacji z dłużnikami.

SPRZEDAŻ
SPÓŁEK

Sprzedaż gotowych spółek jako oferta pojawiła się na polskim rynku dość niedawno. Grono osób, które doceniają korzyści płynące z zakupu gotowej spółki, stale się poszerza. Dowiedz się więcej o tym, co możesz zyskać, kupując gotową spółkę. Meritum doradzi, pomoże i odpowie na wszelkie pytania dotyczące tego obszaru.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?