Odbiór dokumentów od klienta

ODBIÓR DOKUMENTÓW
OD KLIENTA

Powiedzenie „czas to pieniądz” ma ogromne znaczenie w czasie rozwoju przedsiębiorstwa. Kluczowym jest, by wykorzystać go w sposób maksymalizujący zyski i przyczyniający się do sukcesu firmy – nie możemy zatem tracić go na czynności, które bez problemu możemy oddelegować i zlecić komuś innemu. Upoważnienie do odbioru dokumentów pozwoli nam odebrać je za Ciebie – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Nie musisz tracić czasu na dostarczenie dokumentów do naszego biura – wystarczy upoważnienie do odbioru, a my ułatwimy Ci Twoje codzienne, bardzo proste, ale jednak pochłaniające czas zadania.

Bezpośredni odbiór dokumentów od klienta pozwala nam na skrócenie ich drogi – nie muszą oni angażować się w poszukiwanie firmy kurierskiej, zlecanie odbioru, oczekiwanie na realizację… Wszystkim zajmiemy się sami! To wygodne, sprawdzone i pewne rozwiązanie, które umożliwi nam przystąpienie do pracy w jeszcze krótszym czasie. Meritum Centrum Obsługi Biznesu ceni sobie alternatywne rozwiązania, pozwalające na szybszy i skuteczniejszy kontakt z klientem, a upoważnienie do odbioru dokumentów jest jednym z tych, z których korzystamy w naszej codziennej pracy.

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DOKUMENTÓW

Nie tylko skrócenie czasu dostarczenia dokumentów i wygoda skłoniły nas do wypracowania takiego rozwiązania, mającego na celu usprawnienie kontaktu z naszymi klientami. Niezwykle ważne jest dla nas również bezpieczeństwo – upoważnienie do odbioru umożliwia nam zatroszczenie się dokumentami na całej drodze, którą przebywają – od Twojej firmy, aż do nas. Dokumenty są bezpiecznie przewożone do naszego biura, a Ty jesteś pewny, że dotarły na miejsce, gdyż otrzymujesz potwierdzenie odbioru. Powierz nam odbiór dokumentów, zaoszczędź swój czas i zmartwienia. Usługa „upoważnienie do odbioru" dla naszych klientów jest BEZPŁATNA.

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

UPROSZCZONA KSIĘGOWOŚĆ

Uproszczona księgowość to taka forma księgowości, która jest łatwiejsza w prowadzeniu i mało kosztowna, dlatego polecana jest zwłaszcza małym przedsiębiorstwom. Mała księgowość to nic trudnego, a z pomocą doświadczonych specjalistów masz pewność, że działania te będą wykonane profesjonalnie.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?