Ochrona danych osobowych RODO

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Ochrona danych osobowych – świadczenie usług dla Klientów w zakresie zapewnienia zgodności prowadzonej działalności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych oraz wchodzącego w 2018 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE (RODO) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

W warunkach dynamicznie zmieniającej się sytuacji gospodarczej jak i wymogów systemu prawnego, przed Naszymi Klientami pojawiają się nowe zadania i obowiązki, których nie zawsze są oni świadomi, a jeśli nawet są, to narastająca konkurencyjność pociąga za sobą konieczność szybszego rozwoju co niesie za sobą odkładanie kwestii formalno-prawnych na „lepsze czasy”.

W związku z tym MERITUM CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU Sp. z o.o. podjęło stałą współpracę z Firmą Bezpieczny Interes Wojciech Poślednicki z siedzibą w Spalicach przy ul. Wierzbowej 9 w zakresie wsparcia Naszych Klientów w przygotowaniu i wdrożeniu dokumentacji oraz rozwiązań organizacyjnych wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2016 poz. 922).

Każdy z Klientów MERITUM CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU Sp. z o.o. otrzymuje 10 % zniżki na w/w usługi.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?