Leasing księgowej

KSIĘGOWA - LEASING PRACOWNICZY

Jeśli potrzebna jest Ci księgowa, być może zainteresuje Cię to korzystne, wygodne i efektywne rozwiązanie, jakim jest outsourcing kadr i płac. Warto poznać tę możliwość i rozważyć jej wdrożenie w swoim przedsiębiorstwie – dowiedzmy się zatem, na czym ono polega. Leasing pracowniczy polega na wykonywaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. W leasingu pracowniczym przedmiotem umowy nie jest Pracownik – księgowa, lecz usługa – wykonywana przez tegoż Pracownika. Koszt takiej usługi można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności firmy.

Mogą Państwo być pewni, że księgowa czy większy zespół specjalistów zaproponowany przez Meritum Centrum Obsługi to wykwalifikowani pracownicy, którzy wykonają to, co powinno być zrobione – bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją. Dlatego też outsourcing kadr i płac to rozwiązanie, na które decyduje się wielu przedsiębiorców. Cała odpowiedzialność za wykonanie określonego zlecenia spoczywa na nas – dopilnujemy, by wszystkie działania, które zaproponuje księgowa w obrębie leasingu pracowniczego będą na jak najwyższym poziomie.

OUTSOURCING KADR I PŁAC

Co Twoja firma może zyskać, jeśli zdecydujesz się na outsourcing kadr i płac?

OSZCZĘDNOŚCI - outsourcing kadr i płac pozwoli Ci obniżyć koszty pracy nawet o 30%

ELASTYCZNE ZATRUDNIENIE - Zatrudniasz pracowników bez konieczności wiązania się na stałe. Księgowa może wykonywać wyłącznie kluczowe zadania – wszystko zależy od ustaleń.

EFEKTYWNOŚĆ - Księgowa w ramach leasingu pracuje wtedy, gdy jest coś do zrobienia. Nie liczy godzin nadliczbowych.

BEZPIECZEŃSTWO - MERITUM COB ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość księgowania oraz rozliczeń z właściwymi instytucjami państwowymi oraz za dobór właściwych pracowników do Twojej firmy.

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.

ODBIÓR
DOKUMENTÓW

Upoważnienie do odbioru dokumentów pozwoli nam odebrać je za Ciebie – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Nie musisz tracić czasu na dostarczenie dokumentów do naszego biura – wystarczy upoważnienie do odbioru, a my ułatwimy Ci Twoje codzienne, bardzo proste, ale jednak pochłaniające czas zadania.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?