KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Czym jest KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW?

To najczęściej stosowana metoda rozliczenia podatku dochodowego z jednoosobowej działalności gospodarczej. Nasz zespół wykwalifikowanych księgowych pomoże przejść przez wybór optymalnych rozwiązań gospodarczych oraz wskaże odpowiedni kierunek rozwoju. Stawiamy na zaangażowanie, indywidualne podejście oraz precyzję. Naszym celem jest odciążenie klientów w zakresie prowadzenia księgi przychodów i rozchodów.

PROWADZENIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

księga przychodów i rozchodów

profesjonalizm

terminowość

księga rozchodów i przychodów

kompleksowa obsługa

Oferujemy:

Pełne wsparcie dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, których metodą rozliczenia jest księga przychodów i rozchodów.

  • prowadzenie i przechowywanie podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
  • obliczanie zaliczek na podatek dochodowy z uwzględnieniem pozostałych źródeł uzyskiwania przychodów.

Jesteśmy zaangażowani zagwarantować Państwu:

Stawiamy na kompleksową obsługę, terminowość oraz profesjonalizm. Staramy się zagwarantować państwu profesjonalną pomoc również w innych aspektach księgowości:

  • wspieramy w zakresie rozliczania z podatku Vat;
  • reprezentujemy naszych klientów w urzędzie skarbowym, by zminimalizować stres związany z kontrolą podatkową;
  • przygotowujemy wymagane dokumenty do banku i innych instytucji finansowych.

KSIĘGA ROZCHODÓW I PRZYCHODÓW
TO NIE WSZYSTKO

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować! Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam nawiązanie współpracy z podmiotami specjalizującymi się w innych dziedzinach wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej. Dzięki temu w jednym miejscu znajdą Państwo kompleksową obsługę. Dzięki naszej pomocy, księgowość nie będzie już ani trudna, ani stresująca, niezależnie od tego, czy Państwa metodą rozliczenia jest księga przychodów i rozchodów.

Podstawy prowadzenia własnej działalności – księga przychodów i rozchodów

Każdy przedsiębiorca świadom jest wachlarza obowiązków i wymogów finansowo-prawnych, które należy skrupulatnie spełniać. W określonych sytuacjach i zależnie od rodzaju zarządzanej działalności, podatnik zobligowany jest do sumiennego prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Dobrze zorganizowana oraz kompetentnie tworzona księga przychodów i rozchodów, stanowi ewidencję konieczną do ustalania zobowiązań podatkowych danego przedsiębiorcy. Co ważne, w księdze rozchodów i przychodów należy odnotowywać wszelkie transakcje związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Solidne i prawidłowe wypełnianie księgi rozchodów i przychodów to obowiązek prawny przedsiębiorcy.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to klucz do rzetelnego obrazu finansowego Państwa firmy

Najnowsze technologie oraz kompetencje pracowników oferowane przez nasze biuro rachunkowe, mogą z pełnym profesjonalizmem wspomóc to istotne zadanie, jakim jest prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Odpowiednio dobrany program komputerowy zgodny z wszelkimi wytycznymi oraz kompleksowe wsparcie na każdym szczeblu realizacji, przyczynią się do współtworzenia prawidłowej i przejrzystej księgi rozchodów i przychodów. Elektroniczna księga przychodów i rozchodów to również niezwykły komfort w przechowywaniu oraz przetwarzaniu informacji. Przy wsparciu profesjonalnego biura rachunkowego, otrzymują zatem Państwo gwarancję fachowości i bezpieczeństwa w wypełnianiu tego istotnego zadania.

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

LEASING
KSIĘGOWEJ

Outsourcing kadr i płac to korzystne, wygodne i efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci obniżyć koszty nawet o 30%. A wszystko bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją. W leasingu pracowniczym przedmiotem umowy jest usługa.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?