Księga przychodów i rozchodów

KSIĘGA PRZYCHODÓW
I ROZCHODÓW

Najczęściej stosowaną metodą rozliczenia podatku dochodowego z jednoosobowej działalności gospodarczej jest księga przychodów i rozchodów. Zespół wykwalifikowanych księgowych Meritum Centrum Obsługi Biznesu pomoże w doborze optymalnych rozwiązań gospodarczych i doradzi odpowiedni kierunek rozwoju. Warto zaufać w tej kwestii specjalistom, by prowadzenie księgi przychodów i rozchodów już nigdy nie było Państwa zmartwieniem.

Oferta naszych działań, jakie generuje księga rozchodów i przychodów, zawiera:
- prowadzenie i przechowywanie podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
- obliczanie zaliczek na podatek dochodowy z uwzględnieniem pozostałych źródeł uzyskiwania przychodów;
- sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-36, PIT-36L.

PROWADZENIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Księga rozchodów i przychodów to nie jedyny aspekt księgowości, którym możemy zająć się dla Państwa – nasze zaangażowanie obejmuje pomoc w zakresie rozliczania się z podatku VAT, ale nie tylko! Zdajemy sobie sprawę jak stresujące bywają kontrole podatkowe, dlatego wychodzimy na przeciw tym wyzwaniom i reprezentujemy naszych Klientów w urzędzie skarbowym. Przygotujemy wymagane dokumenty, skontaktujemy się z organem kontrolnym, doprowadzimy do pozytywnego zakończenia kontroli. Nasze działania wyróżnia profesjonalizm, terminowość i kompleksowa obsługa.

Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam nawiązanie współpracy z podmiotami specjalizującymi się w innych dziedzinach wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej, dlatego w jednym miejscu znajdą Państwo rozwiązanie różnych problemów, również wykraczających poza prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne pomagają nam w szybkim i skutecznym kontakcie z Państwem, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości możemy błyskawicznie je rozwiązać. Dzięki naszej pomocy, księgowość (a w tym księga przychodów i rozchodów) nie będzie już ani trudna, ani stresująca – można na nas liczyć!

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

LEASING
KSIĘGOWEJ

Outsourcing kadr i płac to korzystne, wygodne i efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci obniżyć koszty nawet o 30%. A wszystko bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją. W leasingu pracowniczym przedmiotem umowy jest usługa.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?