Kadry i płace

KADRY I PŁACE

Kadry i płace to niezwykle istotny dział w każdym przedsiębiorstwie – działania na tym obszarze potrzebne są zarówno w małej, średniej, jak i dużej firmie. To pełna odpowiedzialność za rozliczenia z pracownikami, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie deklaracji i sprawozdań, naliczanie podatku dochodowego i wiele innych działań, które można zapewnić swojej firmie decydując się na outsourcing kadrowo płacowy. Meritum Centrum Obsługi Biznesu świadczy usługi związane z działem kadry i płace w każdej firmie. Oferujemy pełen profesjonalizm i terminowość, która jest niezwykle istotna w procesach dokumentacji i zarządzania kadrami. Nasi klienci oraz ich pracownicy mogą czuć się bezpiecznie, pokonując z nami ścieżki zawiłości prawnych.

Proponujemy outsourcing kadrowo płacowy, w obrębie którego zawiera się między innymi:
-zakładanie, kompletowanie, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji osobowej poszczególnych pracowników zatrudnianych przez Zleceniodawcę oraz innych dokumentów kadrowych Zleceniodawcy;
- sporządzanie standardowej dokumentacji w czasie i po ustaniu stosunku pracy, a w - - szczególności umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy;
- sporządzanie zgłoszeń, aktualizacji do ZUS oraz pomoc w zakresie BHP;
- sporządzanie list płac;
- naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz należnych składek;
- sporządzanie deklaracji: PIT-11, PIT 40, PIT 8R, PIT 8AR;
- prowadzenie rozliczeń PFRON;
- sporządzanie sprawozdań GUS.

KADRY I PŁACE WROCŁAW, OLEŚNICA I OKOLICE

Skorzystanie z usług Meritum Centrum Obsługi Biznesu w zakresie działu kadry i płace gwarantuje bezpieczeństwo i pewność, że dokumentacja zostanie sporządzona tak, jak należy. Nasi wykwalifikowani specjaliści z najwyższą starannością zadbają o to, by wszystkie obowiązki w tym zakresie w firmach naszych klientów zostały dopełnione. Meritum Centrum Obsługi Biznesu oferuje pomoc w zakresie działu kadry i płace Wrocław, Oleśnica i okolice. Jeśli interesuje Państwa outsourcing kadrowo płacowy, zapraszamy do kontaktu.

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

DORADZTWO PODATKOWE

Nasz wykwalifikowany doradca podatkowy oferuje fachową pomoc w dziedzinie wszelkiego rodzaju podatków. Pomożemy poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, udzielając profesjonalnych porad podatkowych, by jak najszybciej pokonać labirynt obecnego systemu podatkowego.

ODBIÓR
DOKUMENTÓW

Upoważnienie do odbioru dokumentów pozwoli nam odebrać je za Ciebie – w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Nie musisz tracić czasu na dostarczenie dokumentów do naszego biura – wystarczy upoważnienie do odbioru, a my ułatwimy Ci Twoje codzienne, bardzo proste, ale jednak pochłaniające czas zadania.

LEASING
KSIĘGOWEJ

Outsourcing kadr i płac to korzystne, wygodne i efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci obniżyć koszty nawet o 30%. A wszystko bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją. W leasingu pracowniczym przedmiotem umowy jest usługa.

Potrzebujesz profesjonalnych usług księgowych?