Kadry i płace

Dlaczego WARTO?

Meritum Centrum Obsługi Biznesu to zespół wykwalifikowanych specjalistów w zakresie kadr i płac, który cechuje rzetelność, odpowiedzialność i otwartość w komunikacji.

PROFESJONALNA OBSŁUGA
NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA
ELASTYCZNOŚĆ
MIERZALNE EFEKTY

Kadry i płace to niezwykle istotny dział w każdym przedsiębiorstwie – działania na tym obszarze potrzebne są zarówno w małej, średniej, jak i dużej firmie. To pełna odpowiedzialność za prowadzenie akt osobowych, sporządzanie deklaracji do ZUS, naliczanie podatku dochodowego pracowników i wiele innych działań, które można zapewnić swojej firmie decydując się na outsourcing kadrowo płacowy.

OUTSOURCING KADROWO PŁACOWY:

  • przygotowywanie odpowiednich dokumentów w trakcie i po ustaniu stosunku pracy, a w szczególności umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy;
  • sporządzanie zgłoszeń do ZUS oraz pomoc w zakresie BHP;

A ponadto:

  • sporządzanie list płac.
  • naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz należnych składek;
  • sporządzanie deklaracji: PIT-11, PIT 40, PIT 8R, PIT 8AR;
  • prowadzenie rozliczeń PFRON;
  • sporządzanie sprawozdań GUS.

CHARAKTERYZUJE NAS

Bezpieczeństwo

Skorzystanie z usług Meritum Centrum Obsługi Biznesu w zakresie działu kadry i płace gwarantuje bezpieczeństwo i pewność, że dokumentacja zostanie sporządzona tak, jak należy. Nasi wykwalifikowani specjaliści z najwyższą starannością zadbają o to, by wszystkie obowiązki w tym zakresie w firmach naszych klientów zostały dopełnione. Meritum Centrum Obsługi Biznesu oferuje pomoc w zakresie działu kadry i płace Wrocław, Oleśnica i okolice.

Profesjonalizm

Rzetelne podejście do kwestii finansowych w firmie jest bardzo istotne, zarówno dla jej aktualnej stabilności, jak i dla jej przyszłego rozwoju. Chcąc zmaksymalizować jej możliwości rozwojowe, należy zwrócić uwagę szczególnie na sprawne funkcjonowanie działu kadry i płace. My stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie, dzięki któremu wiemy jak rzetelnie zadbać o wszystkie istotne aspekty.

Terminowość

Sprawne, profesjonalne działanie i terminowość to podstawa funkcjonowania działu kadry i płace. Kładziemy na to szczególny nacisk, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i by utrzymać przejrzystość dokumentacji. Wybierając odpowiedni outsourcing kadrowo płacowy możesz cieszyć się komfortem pewności, że zajmują się tym prawdziwi profesjonaliści.

Potrzebujesz profesjonalnej porady podatkowej?

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

LEASING
KSIĘGOWEJ

Outsourcing kadr i płac to korzystne, wygodne i efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci obniżyć koszty nawet o 30%. A wszystko bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją. W leasingu pracowniczym przedmiotem umowy jest usługa.

WINDYKACJA PŁATNOŚCI

Wiemy, że upominanie się o należne środki i odzyskiwanie długów nigdy nie jest ani łatwym, ani przyjemnym procesem. Dlatego też warto w tym przypadku skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie finansowe problemy z jednoczesnym utrzymaniem dobrych relacji z dłużnikami.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.