Poszukujesz informacji na temat gotowych spółek we Wrocławiu i Oleśnicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony czysteigotowespolki.com, która dedykowana jest sprzedaży gotowych spółek. Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania, które nurtują Cię przed otworzeniem spółki. Co zyskujesz, kupując gotową spółkę? Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

SPRZEDAŻ GOTOWYCH SPÓŁEK

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

24h wystarczą, by wspólnie dokonać wszystkich formalności. Tak naprawdę potrzebujemy jednego spotkania, aby podpisać wszystkie niezbędne dokumenty. Podczas spotkania podpisujesz wszystkie stosowne dokumenty, które później złożymy w Twoim imieniu w urzędach. Gotowe spółki to Twoja wygoda i ogromna oszczędność czasu.

księga przychodów i rozchodów

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

W przypadku sprzedaży gotowych spółek, warto zdecydować się na współpracę z firmą, która ma już ponad 10-letnie doświadczenie. Pozostajemy zatem do Twojej dyspozycji na każdym etapie zakupu gotowej spółki we Wrocławiu, Oleśnicy i okolicach.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż gotowych spółek. Prowadzimy również Biuro Rachunkowe w Oleśnicy, a także oferujemy możliwość skorzystania z opcji Wirtualnego Biura, dzięki czemu Twoja korespondencja będzie bezpieczna.

Nasze gotowe spółki:

  • są w pełni przygotowane do dalszego prowadzenia działalności
  • w chwili sprzedaży posiadają nr KRS, REGON, NIP-UE oraz KAPITAŁ ZAKŁADOWY
  • są czyste i nie są obciążone żadnymi zobowiązaniami finansowymi

Posiadamy spółki:

  • CZYSTE – nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej (nie mają obrotów ani zobowiązań, co potwierdzamy w umowie zbycia udziałów)
  • Z HISTORIĄ – rejestrowane w latach 2012 i 2013; idealne do dotacji unijnych lub leasingu
  • Z BOGATO WYBRANYM PKD

Gotowe spółki Wrocław i Oleśnica - rozpocznij biznes w 24h!