DORADZTWO PODATKOWE

Doradztwo podatkowe to coś, czego poszukujesz? Nasi doradcy podatkowi są wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu rozliczeń podatkowych. Podzielą się swoją wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu oraz fachową pomocą niezależnie od tego czy potrzebujesz jej dla siebie czy swojej firmy. Wszelkie porady podatkowe pozwolą Ci stawić czoła wielu trudnościom i zwolnią z obowiązku stałego śledzenia zmian przepisów. Zależy nam na tym, aby dostarczyć klientom wartościowe informację oraz wsparcie, dzięki któremu bez problemu będą mogli odnaleźć się w skomplikowanym  systemie podatkowym.

WIEDZA

WSPARCIE

PORADY

Dlaczego MY?

Reprezentujemy naszych klientów na wszystkich szczeblach prawnych. Występujemy w ich imieniu o interpretacje przepisów, a wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i satysfakcję.

Oferujemy:

  • bieżące doradztwo podatkowe z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, podatku  od nieruchomości, podatku od czynności cywilnoprawnych i innych danin publicznoprawnych, związane z bieżącą działalnością firmy;
  • opracowywanie opinii prawno-podatkowych, interpretacji oraz wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów prawa podatkowego;
  • porady podatkowe w zakresie planowania podatkowego i optymalizacji obciążeń podatkowych a także opracowania, wdrożenia oraz rozwoju  strategii podatkowej; konstruowanie umów oraz ich analiza pod kątem optymalizacji podatkowej;
  • sporządzanie pism procesowych oraz kontakty z przedstawicielami aparatu skarbowego oraz innymi organami administracji publicznej.

Dodatkowo zadbamy o:

  • sporządzenie miesięcznych/kwartalnych raportów lub sprawozdań finansowych
  • zgłoszenie oraz zaktualizowanie danych w urzędach i instytucjach
  • reprezentowanie Klienta w urzędzie skarbowym oraz podczas kontroli podatkowych dotyczących podatku VAT lub podatku dochodowego

Doradztwo podatkowe to nasza specjalność!

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe to przede wszystkim udzielanie rzetelnych porad podatkowych, czyli porad z zakresu praw i obowiązków, które wynikają z prawa podatkowego. Wiąże się to z dużą odpowiedzialnością doradców podatkowych wykonujących powierzone im obowiązki, jakimi mogą być między innnymi: udzielanie Państwu porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych, doradztwo z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego, czy też reprezentowanie klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi.

Cenne porady podatkowe

W dzisiejszych czasach chcąc prowadzić dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, a przy tym zadbać o finanse firmy oraz ich bezpieczeństwo, warto skorzystać z usług zarówno profesjonalnych księgowych, jak i doradców podatkowych. Zakres ich uprawnień jest zbliżony, ale funkcje te obejmują nieco inne zagadnienia, a uzupełniając się, tworzą rozwiązania, które pozwalają na zoptymalizowanie procesów przedsiębiorstwa oraz jego sprawne działanie.

Zaufany doradca podatkowy

Doradca podatkowy jest zawodem interdyscyplinarnym. Powinien umiejętnie łączyć ze sobą wiedzę z wielu dziedzin i odpowiednio ją wykorzystywać. Wybierając doradców Meritum Centrum Obsługi Biznesu możecie mieć Państwo pewność, że otrzymają Państwo profesjonalne, kompleksowe i wysokiej jakości usługi. Doradztwo podatkowe wspierające kompetentną księgowość to połączenie, które daje pewność że finanse Państwa firmy są w dobrych rękach.

Potrzebujesz profesjonalnej porady podatkowej?

USŁUGI KTÓRE MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ

LEASING
KSIĘGOWEJ

Outsourcing kadr i płac to korzystne, wygodne i efektywne rozwiązanie, które pozwoli Ci obniżyć koszty nawet o 30%. A wszystko bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją. W leasingu pracowniczym przedmiotem umowy jest usługa.

WINDYKACJA PŁATNOŚCI

Wiemy, że upominanie się o należne środki i odzyskiwanie długów nigdy nie jest ani łatwym, ani przyjemnym procesem. Dlatego też warto w tym przypadku skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą rozwiązać wszelkie finansowe problemy z jednoczesnym utrzymaniem dobrych relacji z dłużnikami.

WIRTUALNE
BIURO

Wirtualne biuro to oferta dla osób, które cenią sobie oszczędności oraz wygodę i komfort prowadzenia działalności. Biuro wirtualne Wrocław i Oleśnica to usługa, która pozwoli Ci prowadzić działalność z dowolnego miejsca na świecie i znaczne obniżenie jej kosztów, przy jednoczesnym stałym kontakcie i przepływie informacji.